Gezer Köprülü Vinç Fiyatları

Gezer Köprülü Vinç Fiyatları

Gezer Köprülü Vinç Fiyatları

Gezer köprülü vinç fiyatları kaldırma kapasitelerinin çeşitliliği bakımından farklılık göstermektedir. Aks açıklığı, kaldırma kapasitesi ve kaldırma yüksekliği gezer köprülü vinç fiyatlarını belirleyen başlıca özelliklerdir. Gezer köprülü vinçlerimizin fiyatlarını öğrenmek için sitemiz anasayfasında bulunan  İletişim butonlarına tıklayarak bizim ile iletişime geçebilir veya telefon ile, satış birimimizden bilgi/teklif alabilirsiniz.

Gezer Köprülü Vinç Fiyatları

Sıfır  Vinç Fiyatı

Vinçlerin kapasiteleri, yani taşıyabilecekleri yük miktarı, büyük ölçüde fiyatlarını belirler. Vinçlerin marka ve modeli de fiyatları üzerinde etkili olabilir. Daha büyük, daha güçlü ve daha özellikli vinçler, daha pahalı olma eğilimindedir.

 

İkinci El  Vinç Fiyatı

İkinci el vinçlerin fiyatları hesaplanırken; Vincin üretim yılı, kaç sene çalıştığı, hangi işlerde çalıştığı, tünel kalıp projelerinde mi, ahşap kalıp projelerinde mi çalıştığı gibi bir çok husus göz önünde bulundurulmalıdır. Bunların yanında vincin çelik aksamı dikkatler kontrol edilmelidir. Yapılan iş çok hassas olduğu için vincin çeliğinde ve kaynak yerlerinde oluşan çatlaklar ileride büyük sorunlara yol açabilir.

 

Kullanılmayan vinçlerin de nasıl muhafaza edildiği çok önemlidir. Vinç fiyatı belirlerken veya ikinci el bir vinç alırken bunlara dikkat etmek gerekir. Örnek olarak çok fazla deplase olan vinçlerin birleşim yerlerinde sorunlar meydana gelir. Kurulum ve söküm sırasında yıpranmalar olur. Bu yüzden ikinci vinç fiyatı alırken bu hususları göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi