Blok Çevirme Makinası (40 Ton), Mermer ve Granit blokların Katrak ve Blok Kesme ( Este - ST ) makinalarında çatlak ve su yoluna ve kesim yönüne göre mermer ve granit blokların çevirilerek kesime uygun hale getirilmesi için kullanılan makinedir. 

 

Çelik halat yardımı ile mermer ve granite blokların blok çevirme makinası kullanılmayarak çevrilmesi çok tehlikeli ve kesinlikle yapılmamalıdır. Çelik halat ile yapılan blok çevirme işlemlerinde dış saha vinci, saha betonu, çevrilen mermer / granit bloklar zarar görmektedir. Mermer / Granit blok çevirme işlemini yapacak mermer fabrikasındaki sorumlu kişinin ( operatör ) yapacağı en ufak bir hata, iş kazası ile sonuçla bilir.  

 

Mermer ve Granit Fabrikalarında Blok Çevirme Makinesinin  Kullanılmasının Avantajları : 

 

# 1: Blok çevirme makinesi ‘’Hızlıdır’’ : 

Mermer / Granit Blokları 90 derece kesim için uygun şekilde çevirme için geren süre sadece 90 saniyedir. 

 

# 2: Blok çevirme makinası ‘’Güvenlidir’’ : 

Mermer fabrikasındaki sorumlu operatör, makinedeki mevcut kablolu kumandayı uzak mesafeden kullanarak, mermer bloğunun blok çevirme makine ile kesim yönüne uygun hale getirilmesi sırasında güvenli uzaklık mesafesinde içinde kalır.

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi