ANA KATEGORİLER

Vinç Çeşitleri

Dewvinch ; Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle; Portal vinç, Çift kirişli gezer vinç, Portal vinc, Arabalı vinç üretimi yapmaktadır.

Vinç Ekipmanları

Vinçler, yükleri belirli bir yüksekliğe veya konuma kaldırmak, taşımak veya yerleştirmek için kullanılan büyük ve karmaşık makinalardır. Vinçler, genellikle bir yük asılırken açılan ve kapanan bir kaldırma kancasından veya makaradan oluşur.

Mermer Blok Çevirme

Blok Çevirme Makinası (BC-40 Ton), Mermer ve Granit blokların Katrak ve Blok Kesme ( Este - ST ) makinalarında çatlak ve su yoluna ve kesim yönüne göre mermer ve granit blokların çevirilerek kesime uygun hale getirilmesi için kullanılan makinedir.

Transfer Arabası

İsteğe göre ray üzerinde yada düz zeminde hareket edebilen ,elektrikli yada akülü sistemler. Akülü Transfer Arabası, Bobin Transfer Arabası, Raylı Transfer Arabası, Transfer Cart

Şaft Vinci

Şaft vinçleri şaftlara iş makinası indirip bindirmekte ve kuyuda oluşan hafriyatın sepetlerle yukarıya çıkartılıp tasfiye edilmesi için kullanılır. Metro vinçleri diye de adlandırılan bu vinçlerimiz genelde portal vinç yapısındadır. İnşaat ve otoyol inşaası ile metro inşaatında şaft vinçlerimiz gücünüze güç katar.

Konteyner Boşaltma Aparatları

Konteyner yükleme boşaltma aparatı konteynerden yükleme ve boşaltma yapmak için kullanılan kaldırma aparatıdır. Mermer, cam, rulo, sac ve bobin gibi ağır malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde yükleme ve boşaltılmasında kullanılmaktadır. Sac işleme merkezlerinde, limanlarda veya istif sahalarında kullanılır. İstenilen yük kapasitesi dinamik v...

İkinci El Vinç Satışı

Sahibinden satılık ikinci el portal vinç, gezer vinç, arabalı vinç, yer vinci, monoray vinç, pergel vinç portalvinc.com'da.

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi