Portal Vinç

Portal Vinç ; Açık ya da kapalı alanlarda yük taşıma uygulamalarında tercih edilen vinçlerdir. Köprü kirişlerinin portal ayaklar üzerinde ve bu portal ayakların da köprü yürütme grubu ile zemine sabitlenmiş yürüme yolu üzerinde hareket eden sistemlerdir.

Gezer köprülü vinç büyük alanlarda tonlarca ağırlıktaki yükleri kaldırabilen araçlardır. Sabit bir mekanizma altında ürünlerin rahatlıkla yer değiştirebilmesini sağlar. Aynı zamanda tavan vinci olarak da adlandırılırlar.

Arabalı ( kedi ) vinçlerimiz genellikle demir çelik , haddeleme , inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde portal ve köprü vinçlerde kullanılan makinelerdır. Arabalı vinçler depolama, taşıma, yükleme ve buna benzer işlerde kullanılmak üzere imal edilen makinelerdir.

Elektrikli Irgat Tip Kablo Çekme Yer Vinç Nedir? Yükleri ileri-geri itmek ve çekmek için kullanılan vinç türleridir. Irgat vinç olarak da adlandırılan bu vinçler, kaldırma işlevinde değil çekme ve itme işlerinde kullanılırlar.

Monoray vinç iki kolon arasına yerleştirilmiş çelik konstrüksiyon üzerinde bulunan raylarda hareket eden ve yükleri indirip, kaldıran vinç‘e denir. Monoray vinçler genellikle fabrika ve sanayilerde kullanılmaktadırlar. Motor seçeneklerine göre farklı tonajlarda yükler kaldırabilirler. Elektrik motoru ile çalışan monoray vinçler uzaktan kumandası...

Pergel vinç sistemleri sabit bir nokta etrafında dönebilen (90° - 180° - 270° - 360°) ve taradığı alan içerisinde yükleme ve boşaltma işlemlerinde tercih edilen sistemlerdir. Bu sistemler zemine direk monte edilerek veya duvara direk monte edilerek kullanıldığı gibi gezer konsol üzerine montaj edilerek hareketli özel tasarımlar imal edilebilir. ...

Vinçler, ağır yükleri kaldırmak, taşımak veya konumlandırmak için tasarlanmış büyük, güçlü ve karmaşık makinalardır. Yüksek inşaatlar, endüstriyel tesisler, limanlar, nakliye, madencilik ve diğer birçok sektörde kullanılırlar. İşlevlerine göre farklı vinç çeşitleri mevcuttur. Bu yazıda, vinçlerin ne olduğu, çeşitleri ve kullanım alanları hakkınd...

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi