Transfer arabaları, ayrıca shuttle arabaları veya malzeme transfer araçları olarak da bilinir, bir tesis veya endüstriyel alanda malzemeleri taşımak için kullanılan özel araçlardır. Genellikle mekanik sınırlamalar veya diğer lojistik faktörler nedeniyle standart bir forklift veya diğer ağır yük taşıma ekipmanlarının kullanılamayacağı ortamlarda kullanılırlar.

 

Transfer Arabalarının Yaygın Kullanıldığı Alanlar

Üretim Tesisleri: Transfer arabaları, üretim hatları ve depolama alanları arasında ham malzeme ve bitmiş ürünleri taşımak için yaygın olarak kullanılırlar. Ayrıca, bir üretim sahası içindeki farklı binalar veya alanlar arasında malzeme taşımak için de kullanılabilirler.

 

Depolar: Transfer arabaları, malzemeleri alım ve gönderim alanlarından depolama raflarına taşımak için de yaygın olarak kullanılır. Ayrıca, çok katmanlı bir depo içindeki farklı seviyeler arasında malzeme taşımak için de kullanılabilir.

 

Havalimanları: Transfer arabaları, terminal ve uçak arasında bagaj ve yük taşımak için havalimanlarında kullanılır.

 

Hastaneler ve Sağlık Tesisleri: Transfer arabaları, hastaneler ve sağlık tesislerinde tıbbi malzemeleri, ekipmanları ve hastaları farklı tesis alanları arasında taşımak için kullanılırlar.

 

İnşaat Sahaları: Transfer arabaları, inşaat sahalarında tuğla, beton ve çelik gibi malzemeleri farklı alanlar arasında taşımak için kullanılır.

Transfer arabaları, elektrik, pil gücü ve içten yanmalı motorlar dahil olmak üzere çeşitli farklı yollarla çalıştırılabilir. Ayrıca iç mekan, dış mekan ve tehlikeli ortamlar gibi farklı ortamlarda çalışacak şekilde tasarlanabilirler.

 

Özetle transfer arabaları, üretim tesisleri, depolar, havaalanları, hastaneler ve sağlık tesisleri, şantiyeler ve çok daha birçok farklı sektör olmak üzere çeşitli ortamlarda malzemeleri taşımak için kullanılan çok yönlü araçlardır. Farklı sektörlerdeki farklı ihtiyaçlara uygun, dar alanlarda ve zorlu ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmışlardır, bu da onları endüstriyel ve ticari ortamlardaki nakliye ihtiyaçları için ideal bir çözüm haline getirmektedir.

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

(15129 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Transfer Arabalarının Yaygın Kullanıldığı Alanlar

Transfer Arabalarının Yaygın Kullanıldığı Alanlar

Transfer arabaları, ayrıca shuttle arabaları veya malzeme transfer araçları olarak da bilinir, bir tesis veya endüstriyel alanda malzemeleri taşımak için kullanılan özel araçlardır. Genellikle mekanik sınırlamalar veya diğer lojistik faktörler nedeniyle standart bir forklift veya diğer ağır yük taşıma ekipmanlarının kullanılamayacağı ortamlarda ...

BİZE ULAŞIN!
  • DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Telefon : +90.332 342 4776
  • Export Department : +90 (544) 404 36 00
  • Adres : Başak Mh. Konya Ereğli Cd. Arabacı Sk. No: 7/A KARATAY / KONYA
SİTE İSTATİSTİKLERİ
  • Konu Başlıkları (56)
  • Yorumlar (19)
  • Resimler (50)
  • Dokümanlar (0)

DEV VİNC SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Vinç sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında faaliyete başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ve güvenle sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mühendislik bilgisini proje aşamasından son ürüne kadar en verimli şekilde kullanan DEWİNCH; eğitim devamlılığı ile kendisini sürekli geliştirmektedir. ISO 9001:2008 Kalite yönetimi sistemi sertifikasına sahip olan firmamız Portal Vinç, Gezer Vinç, Arabalı Vinç, Yer Vinci, Monoray Vinç, Pergel Vinç ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir..

Adres : Başak Mahallesi Konya Ereğli Caddesi Arabacı Sokak No : 7/A KARATAY / KONYA / TR

Telefon : +90.332 342 4776 | Export Department : +90 (544) 404 36 00

Site Haritası - Rss Beslemesi